آزمون ,وزارت ,بهداشت ,ارشد ,کارشناسی ,دکتری ,وزارت بهداشت ,کارشناسی ارشد ,آزمون کارشناسی ,دکتری وزارت ,آزمون وزارت ,دکتری وزارت بهداشت ,آزمون و

جزئیات تغییرات آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت 97 اعلام شد. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت را دارند  توجه داشته باشند، تعداد مواد آزمونی کاهش پیدا کرده، همچنین درس استعداد تحصیلی به همه رشته ها اضافه شده و این مساله در سایت سنجش و آموزش پزشکی نیز اطلاع رسانی شده است. متقاضیان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با شرایط ثبت نام و منابع آزمون وزارت بهداشت و دریافت کارت ورود به جلسه با مشاوران سامانه وزارت بهداشت در ارتباط باشید. 

 

جزئیات تغییر آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت 97

در خصوص برخی تغییرات اعمال شده نگرانی هایی در بین داوطلبان وجود داشت که در اطلاعیه جدیدتر در خصوص موارد و تغییرات اعمال شده توضیح داده شد و تغییرات جزئی نیز در تعداد سئوالات برخی رشته ها اعمال شد تا نگرانی هایی که در بین داوطلبان وجود داشت برطرف شود.

در خصوص سایر ضوابط آزمون ph.D در سال 97 نسبت به سال 96 تغییری وجود ندارد و آزمون به همان ترتیبی که در سال 96 برقرار شد توسط دانشگاهها برگزار می شود و سهم آزمون کتبی و مصاحبه در نمره آزمون هر کدام 50 درصد می باشد.

 هم چون سال گذشته و در ظرفیت پذیرش نیز تغییر خاصی وجود ندارد و هر ظرفیتی که دانشگاه ها اعلام کنند اعمال می شود و روند یکنواختی را مانند سال گذشته در برگزاری آزمونph.d داریم.

 


وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون وزارت بهداشت

جزئیات ثبت نام آزمون وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و ددکتری وزارت بهداشت 97منبع: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت 97

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه باثبت نام آزمون وزارت بهداشت97 با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 9922559500
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل

 

منبع اصلی مطلب : سامانه صدای مشاور
برچسب ها : آزمون ,وزارت ,بهداشت ,ارشد ,کارشناسی ,دکتری ,وزارت بهداشت ,کارشناسی ارشد ,آزمون کارشناسی ,دکتری وزارت ,آزمون وزارت ,دکتری وزارت بهداشت ,آزمون و
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت 97